Jeśli chcesz być na bieżąco z ofertą kursów i warsztatów, zostaw nam swój adres e-mail:


Kursy Theta Healing
Bezpłatne warsztaty Theta Healing
sierpień 2016

Kurs podstawowy Theta Healing
2-4 września 2016, Warszawa

Kurs zaawansowany Theta Healing
21-23 października 2016, Warszawa

Anatomia Intuicyjna Theta Healing:
jeszcze nie ustalone

DNA3 Theta Healing:
jeszcze nie ustalone

Zwierzęta Theta Healing
czerwiec 2017, Warszawa

Manifestacja Obfitości Theta Healing
jeszcze nie ustalone

Rytm do Wagi Idealnej Theta Healing
jeszcze nie ustalone

"Życie to Gra" Theta Healing
25-27 listopada 2016, Warszawa

Szczęśliwe Związki - Bratnie Dusze Theta Healing
5-6 listopada 2016, Warszawa

Rośliny i Drzewa Theta Healing:
jeszcze nie ustalone

Artykuły o Theta Healing

Artykuły w "Sensie" i we "Wróżce"o metodzie ThetaHealing oraz o Anicie Putkiewicz - nauczycielu ThetaHealing są dostępne w zakładce Artykuły
Zachęcamy do ich przeczytania! :)

Polecani Partnerzy

Poniżej znajdują się informacje wyjaśniające, co dają poszczególne kursy i warsztaty.

Podstawowy kurs Theta Healing

Kurs, który daje zrozumienie podstawowych założeń metody. Podczas kursu nauczysz się m.in. wchodzić w stan theta, rozpoznawać w sobie (i innych) system przekonań, uwalniać wierzenia, które Ci nie służą. I zastępować je nowymi, pozytywnymi programami, wspierającymi Twój rozwój i realizację Twoich marzeń. A także uzdrawiać siebie i innych oraz kreować swoją przyszłość, przyciągająć do siebie, to czego pragniesz. I wiele innych umiejętności. Teoria zostanie wsparta solidną dawką ćwiczeń.

Kurs 3-dniowy.

Wymagania: brak

Prowadząca: Anita Putkiewicz

(certyfikowany nauczyciel Theta Healing)  

Zaawansowany kurs ThetaHealing

Kurs pogłębiający wiedzę i umiejętności zdobyte podczas kursu podstawowego. Pozwalający na opanowanie nowych umiejętności, jak np. uzdrowienie złamanej duszy, czy uwolnienie od traum z okresu prenatalnego.  A także pracę z przekonaniami z wykorzystaniem różnych metod, pozwalających na szybsze uwalnianie się z ograniczających wierzeń.  Uczestnicy kursu będą mieli możliwość otrzymać doładowanie kilkuset programów wspierajacych ich rozwój i uzdrowienie różnych obszarów w ich życiu.

Teoria zostanie wsparta solidną dawką praktycznych ćwiczeń.

Kurs 3-dniowy.

Wymagania: ukończony kurs podstawowy ThetaHealing

Prowadząca: Anita Putkiewicz (nauczyciel ThetaHealing)

 

Kurs Theta Healing Życie to Gra (The Game of Life)

Kurs ten pozwoli Ci na przemianę w osobę odnoszącą sukces w grze życia. „Życie to Gra” zostało zbudowane na podstawie realnych sytuacji z obszaru biznesu i pozwoli Ci na uwolnienie się od konkretnych ograniczających przekonań i wprowadzenie setek uczuć/programów, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu i biznesie.

„Życie to Gra” zostało opracowane wspólnie przez Viannę Stibal i Hiro Miyazaki, który pracował przez wiele lat na wysokim stanowisku menedżerskim w Japońskiej korporacji, odnosząc wiele sukcesów. Kiedy zajął się ThetaHealing odkrył, że na osiągnięcia w biznesie w dużej mierze mają wpływ ograniczające wierzenia. Jego własnego wyniki biznesowe poprawiły się ogromnie, kiedy zaczął uwalniać się od błędnych przekonań , pracując z ThetaHealing. A obecnie prowadzi z sukcesem swoje własne (warte miliony) firmy. Natomiast Vianna i Guy Stibal po ukończeniu tego kursu poprawili dochód swojej firmy o 1/3.

Kurs ten jest nie tylko dla osób, które chcą osiągnąć sukces w biznesie.  Dzięki niemu poprawia się zdolność do manifestacji w różnych obszarach życia. Po kursie tym uczestnicy osiągają większy dobrobyt, mają osiągnięcia w obszarach dla nich ważnych, spotykają swoją drugą połówkę. Kurs ten jest też dużą pomocą dla praktyków ThetaHealing, którzy chcą prowadzić i rozwijać z sukcesem swoją własną działalność jako uzdrowiciel ThetaHealing.

Główne obszary poruszane podczas kursu Życie to Gra:

  • praca z przekonaniami – podejście praktyczne
  • uwolnienie od zobowiązań rodzinnych/wobec rodziców, krewnych
  • uwolnienie traum
  • uzyskanie akceptacji społecznej
  • radzenie sobie z presją otoczenia/kolegów
  • uzyskanie nieograniczonej obfitości
  • rozwój swojego biznesu (jeśli tego pragniesz i w sposób, w jaki tego pragniesz)
  • bycie gotowym na sukces
  • bycie entuzjastycznym
  • wizja i manifestacja

Kurs 3-dniowy.

Wymagania: ukończony kurs podstawowy i zaawansowany Theta Healing

Prowadząca: Anita Putkiewicz (terapeutka Theta Healing)

 

Warsztaty „Wstęp do Theta Healing

Warsztaty „Wstęp do ThetaHealing” są skierowane do osób, które już przeczytały książkę autorki tej metody – Vianny Stibal („Theta Healing”)  i  chcą przećwiczyć to, czego się dowiedziały z książki. Dzięki warsztatom osoby te będą miały możliwość, aby potem samodzielnie praktykować ze sobą i swoją rodziną.

Na warsztatach są mile widziani absolwenci kursu podstawowego ThetaHealing, którzy chcieliby przejść przez ćwiczenia praktyczne (lub też powtórzyć je sobie) i poczuć się pewniej w tym obszarze.

Warsztaty nie uprawniają do kontynuacji nauki w ramach ThetaHealing. Jedynie ukończenie kursu podstawowego ThetaHealing daje możliwość kontynuacji nauki (np. kursu zaawansowanego, czy „Życie to Gra”). Jeśli ktoś po ukończeniu warsztatów chciałby przystąpić do kolejnych kursów ThetaHealing, musi najpierw ukończyć kurs podstawowy.

 

Uczestnicy tych warsztatów ćwiczą  z wchodzeniem w stan theta i z samodzielnym wykonywaniem ćwiczeń opisanych w książce „Theta Healing”.

Warsztaty „Wstęp do Theta Healing”  (Introduction to ThetaHealing) uzyskały akredytację Vianny Stibal / THInK Institute.

Wymagania: przeczytana książka Vianny Stibal  „Theta Healing”.
Warsztaty 2-dniowe.
Książka do kupienia m.in. w księgarni czarymary

Prowadząca: Anita Putkiewicz (terapeuta ThetaHealing)

 

 

 

 

 

 

O książce „Theta Healing” Vianny Stibal

W 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki małych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową. Wszystko, czego próbowała – począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy – zawiodło. I wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów…”